Angličtina Liberec

Soukromí lektoři angličtiny z Liberce

čekají na vaši poptávku

Zadání a odeslání poptávky
49 Kč
Neplatíte provizi za výuku
Komunikujete přímo s lektorem
Cenu domlouváte s lektorem

Jak to funguje?

Individuální výuka

Pouze vy a lektor angličtiny

Kdykoliv

Určíte si čas pro výuku

Kdekoliv

Studujete u vás doma, na pracovišti nebo třeba...

Naučíme vás

Angličtina

#individuální výuka #konverzace #obchodní angličtina #příprava FCE a CAE #firemní výuka #angličtina pro děti #doučování - základní a střední škola

Němčina

#individuální výuka #konverzace #obchodní němčina#příprava Goethe-Zertifikat #firemní výuka #nemčina pro děti #doučování - základní a střední škola

Francouzština

#individuální výuka #konverzace #firemní výuka #francouzština pro děti #doučování - základní a střední škola

Španělština

#individuální výuka #konverzace #firemní výuka #španělština pro děti #doučování - základní a střední škola

Ruština

#individuální výuka #konverzace #obchodní ruština #firemní výuka #ruština pro děti #doučování - základní a střední škola

Japonština

#individuální výuka #konverzace #firemní výuka #japonština pro děti

Reference

Velmi nám vyhovuje, že paní Coufalová nám vychází vstříc v tom, že dochází za námi přímo na pracoviště a tím nám všem šetří čas. Hodiny angličtiny umí udělat velmi pestré, že se na každou lekci těšíme. Líbí se mi, že když uděláme chybu, nechá nás dokončit myšlenku a následně opraví chyby, které jsme tam udělaly (to lektorka v jiném kurzu, kam jsem chodila, nedělala, takže jsme si ty chyby neuvědomovaly). Probírá s námi gramatiku a důsledně ji opakujeme, takže si to pak lépe zafixujeme. Důležitá je i domácí příprava, kterou nám posílá mailem, a máme možnost si následně procvičit a zopakovat to, co jsme se v lekci naučily, a zároveň se podívat i na nové učivo, které budeme probírat v další lekci. Myslím, že si z lekcí angličtiny odneseme všichni hodně, i když nejsme na stejné jazykové úrovni.

MUDr. Jana Tvrdástomatolog, středisko Janského (Olomouc)

S naší lektorkou Janou Coufalovou jsem velmi spokojena. Přestože se naše skupina skládá ze studentek různých levelů pokročilosti, dokáže hodinu přizpůsobit tak, aby si z ní každý odnesl nové vědomosti. Vzápětí po lekci dostáváme odkaz na on-line cvičení a přípravu tématu na příští týden. Při diskusích si zapisuje naše chyby a hned je opravuje.  Nesmírnou výhodou je také fakt, že dochází k nám na pracoviště a my tak   nemáme žádné časové ztráty.

Martina Štenclovázdravotní sestra, středisko Janského (Olomouc)

Chci Vám poděkovat, že Váš typ na učitelku angličtiny paní Janu Coufalovou byl velice dobrý a profesionální. S paní Janou Coufalovou jsem velice spokojená, a pokud bych ji měla ohodnotit známkou jako ve škole, dávám 1 s hvězdičkou. Ještě jednou moc děkuji - Alexová Zlatuše, středisko Janského - OLOMOUC.

MUDr. Zlatuše Alexovástomatolog, středisko Janského (Olomouc)

Tyto lekce jsou pro mě velice přínosné a vyhovují mi. Naše lektorka je opravdu výborná, náplň a tempo kurzu je to, co jsem od toho očekávala. Po letech jsem se donutila chodit do jazykového kurzu a myslím, že vytrvám až do konce. Moc děkuji!

MUDr. Monika Novákovástomatolog, středisko Janského (Olomouc)

Dobrý den pane, Nábělku, chci Vaší agentuře a slečně Niesnerové zvlášť poděkovat za skvělé služby a pomoc s gramatikou španělského jazyka. V dnešní uspěchané době vytváříte dobré podmínky variant studia podle požadavků klienta a navíc i v podmínkách jeho pracoviště, aniž by ztrácel svůj pracovní čas docházkou. Slečna Niesnerová byla při výuce trpělivá, ochotná a moc mne při studiu španělštiny povzbudila k dalšímu pochopení někdy záludné gramatiky. Mohu Vaši agenturu doporučit všem zájemcům o zdokonalení třeba jen části cizího jazyka.

Ing. Milan VyroubalINTERSOL s.r.o. (Olomouc)

Jako typický falešný začátečník jsem jednoho dne sebrala odvahu a pomyslně i doslova zaklepala na dveře „bezjazykovky“. Byla jsem příjemně překvapena přátelským přijetím a rychlou domluvou. Když lektor po nějaké době ukončil výuku pro své pracovní zaneprázdnění, „bezjazykovka“ mně co nejdříve zajistila další paní lektorku. Oceňuji také vyhovění mému požadavku na nestandardní polední dobu výuky i docházení na mé pracoviště. Určitě se chystám využít dobrý nápad – konverzační klub.

PaedDr. Mgr. Jitka Vaverkovápsycholožka (Olomouc)

Vstoupit do jazykovky bez-jazykovky.cz znamená začít mluvit. 5 hvězdiček ***** právem patří nejen nápadu „bezjazykovku“ mít, ale za sebe panu učiteli Vítku Kolkovi, kdy svým přístupem a vytříbenou profesionalitou mi výukou francouzštiny dává každý týden reálnou návštěvu Francie. Merci beaucoup.

Mgr. Jana Maláředitelka mateřské školky Blanická (Olomouc)

Mně osobně se individuální lekce angličtiny moc líbily. Z lekcí si toho hodně pamatuji a dostala jsem i dobré rady a tipy. Za mě určitě velká pochvala. Vyhovuje mi i styl lektora pana Pawery.

Zuzana Závodníková(Olomouc)

Bez-jazykovky.cz je pro mě nový způsob, jak se učit angličtinu. Na hodinu se vždy moc těším. Jsme super parta a náš lektor Samuel odvádí úžasnou práci. Díky němu se už nebojím mluvit anglicky a na hodinu se vždy těším. Doporučuji.

Michaela TkáčováAsistentka prodeje (Olomouc)

Moc mě potěšilo, když mě moje děti překvapily předčasným dárkem k Vánocům v podobě kurzu angličtiny. Zprvu jsem se bála, že nebudu rodilému mluvčímu Samuelovi rozumět a na kurz jsem šla s mírnými obavami. Překvapil mě však milý lektor a vedení hodiny pouze v angličtině. Přesto, že jsem anglicky mluvila naposledy ještě na škole, rychle se mi vybavila slovíčka. A když Samuelovi nerozumím, zeptám se klidně i 3x. Samuel klidně otázku zopakuje a pomůže nám s novými slovíčky. Na kurzu je také super zábava. Vždycky se s ostatními hodně nasmějeme a já se celý týden nemůžu dočkat další hodiny.

Alena Smitalovástátní zaměstnanec (Olomouc)

První kontakt s bez-jazykovky.cz byl pro mě příjemným překvapením. Po zkušenostech z předešlých kurzů mě překvapil přístup a flexibilní domluva. Výuka se Samuelem probíhá v uvolněném duchu a zábavnou formou. Hlavní důraz je kladen na komunikaci, což mi vyhovuje. Můžu jen vřele doporučit.

Pavel Bílýřidič z povolání (Olomouc)

Internetový portál pro zprostředkování jazykových kurzů, bez-jazykovky.cz, je užitečným místem, pokud chcete zdokonalit své cizojazyčné schopnosti. Vít Kolek je germanista, jenž má zkušenosti se studiem v Německu, a němčině velmi dobře rozumí. Jako největší devizu jeho přístupu vidím to, že se každému žákovi přizpůsobí na míru podle jeho potřeb a nedělá mu problém při výuce improvizovat. Skrze procvičování testů na nečisto, které bylo doplněné o praktické poznámky, mi Vítek pomohl připravit se na zkoušku Goethe-Zertifikat C1.

Robert Jaworekstudent Univerzity Palackého v Olomouci

Navštěvuji přípravný kurz Goethe-Zertifikat B2 s Vítem Kolkem a jsem velice spokojena. Lektor s námi procvičuje všechny části již zmíněné zkoušky. Ať se jedná o poslech, konverzaci, porozumění textu nebo písemný projev. Snaží se poradit, jak na zkoušku vyzrát a jak ji úspěšně zdolat. Bez tohoto kurzu bych nevěděla, co vše mě čeká a na co si dát pozor, proto o přihlášení do kurzu rozhodně nelituji! Pokud se také někdo rozhoduje o certifikátu B2 z němčiny, tento kurz jen doporučuji! 🙂

Anet Hloupástudent Univerzity Palackého v Olomouci